Greiff Industrimiljö AB
Dynamovägen 17
591 61 Motala, Sweden
Tel:+46 (0)141-23 73 30E-post: info@greiff.se
Kontakta oss gärna genom att fylla i formuläret nedan.

    Namn*

    E-post*

    Telefon

    Meddelande


    Försäljning

    Henrik Gustafsson
    Pulverlacksanläggningar och våtlacksanläggningar, marknadsaktiviteter
    0141-237 344
    070 63 66 900
    Henrik.gustafsson@greiff.se

    Per Carlsson
    Våtfärg och pulverlacksanläggningar, standard produkter, filter och reservdelar
    0141-237 333
    070 32 14 147
    Per.Carlsson@greiff.se

    Ekonomi

    Gynter Graul Lorenzen
    Verkställande direktör
    +45 62 61 61 25
    ggl@aabo-ideal.com

    Thomas Petersen
    Partner, Product manager painting lines for wet paint
    0141-23 73 30
    +45 40 30 90 06
    Thomas.Petersen@greiff.se

    Jessica Larsson
    Ekonomichef
    0141-237 334
    Jessica.Larsson@greiff.se

    Marie Wideberg
    Ekonomiassistent
    0141-237 345
    Marie.Wideberg@greiff.se

    Projektering/Tillverkning/Installation

    David Sjölin
    Projektchef
    0141-237 335
    070 65 88 040
    David.Sjolin@greiff.se

    Madeleine Haraldsson
    Projektledare
    076 87 87 989
    Madeleine.Haraldsson@greiff.se

    Patrik Gårdmo
    Projektledare
    0141-237 331
    Patrik.Gardmo@greiff.se

    Philip Richardsson
    Projektingenjör
    073 40 27 144
    Philip.Rickardsson@greiff.se

    Roy Öhlin
    Projektingenjör
    0141-237 346
    070 62 76 730
    Roy.Ohlin@greiff.se

    Daniel Hermelin
    Projektingenjör
    070 778 19 45
    Daniel.Hermelin@greiff.se

    Logistik

    Stefan Bergström
    Logistik
    0141-237 348
    Stefan.Bergstrom@greiff.se

    Service

    Jörgen Andersson
    Servicetekniker
    0141-23 73 49
    070-936 85 55
    Jorgen.andersson@greiff.se